ROTEK Dieselová elektrocentrála GD4-1A-6000-5EBZ GEN236
Kód: GEN236
Novinka
Neohodnotené
Skladom
Môžeme doručiť do:
Generátor s 1-valcovým 4-taktným dieselovým motorom na domáce a komerčné použitie.
Detailné informácie
Členská zóna
Členská zóna
Zvýhodnený bodový systém pre našich zákazníkov.
Expresné doručenie
Expresné doručenie
Skladová dostupnosť zaručujúca včasné doručenie.
Rýchle platby
Rýchle platby
Platba kartami VISA, Maestro, MasterCard, Google Pay a Apple Pay.
Splátkový systém
Splátkový systém
Zvýhodnený nákup prostredníctvom spoločností Home Credit a Quatro
Podrobný popis
1-valcový 4-taktný dieselový motor s objemom 418 cm3 a maximálnym výkonom 5,7 kW
1-fázový priemyselný generátor 230 V s elektronickou reguláciou napätia (riadený AVR)
2x 230 V prípojky (plný výkon je možné odoberať aj zo zásuvky)
Zásuvky CEE 230 V/32 A (vhodná zástrčka na inštaláciu kábla je súčasťou balenia)
10-litrová nádrž na naftu na 5 hodín prevádzky pri plnom zaťažení
Automatické vypnutie motora pri nízkom tlaku oleja
Elektrický štartér vrátane štartovacej batérie
Integrovaný počítadlo prevádzkových hodín
Základný rám s tlmením vibrácií a známe spracovanie Rotek dopĺňajú vlastnosti.
Súčasťou balenia je podrobný nemecký návod na obsluhu a servis.
Technické špecifikácie:
  • Číslo položky Rotek GEN236
  • Kód EAN 9009970017637
  • Model GD4-1A-6000-5EBZ
  • Typ generátora: Jednofázový synchrónny generátor s kefkami
  • Menovité napätie: 230 V, 50 Hz
  • Špičkový výkon (pri V) 5,5 kVA / 4,6 kW (230 V)
  • Trvalý výkon (pri V) 5,0 kVA / 4,1 kW (230 V)
  • Napájanie: 2 zásuvky CEE 230 V/32 A
  • (Vhodná zástrčka CEE na inštaláciu kábla je súčasťou balenia)
  • Regulácia napätia: Elektronická
  • Poistka: Tepelný istič BSB1-30-P20
  • Palivo: Nafta
  • Štartovací systém: Elektrický a manuálny štart (štartovacia batéria) (v cene) (v cene)
  • Objem nádrže: 10 litrov
  • Spotreba paliva pri voľnobehu: 0,6 l/h
  • Zaťaženie 2,3 kW: 1,1 l/h
  • Zaťaženie 4,3 kW: 1,9 l/h
  • Emisná trieda: Stupeň V, EU/2016/1628
  • Priemer výfuku: 38 mm
  • Rozmery (Š x H x V) 710 x 500 x 610 mm
  • Hmotnosť: 100 kg
  • Hladina hlasitosti: LWA 99 dB(A), 86 dB@7 m
Ďalšie informácie:
Hrubá hmotnosť (bez prepravného obalu): 104 kilogramov
Hrubé rozmery výrobku (D x Š x V): 730 mm x 510 mm x 630 mm
Spôsob dopravy: Bežný náklad podľa objemu
Hmotnosť prepravy (vrátane vonkajšieho obalu pre 1 jednotku/jednotku): 109 kilogramov
Rozmery prepravy pre 1 jednotku/jednotku (D x Š x V): 800 mm x 600 mm x 750 mm